Kadek, który odziedził biznes złotniczy po ojcu studiuje nowe wzory i wprowadza inowacje.
Przywiozłem na Bali kilka książek z biżuteria etniczną. Mój Balijski kolega odkrył fantastyczne wzory biżuterii Tauregów z Mali i Nigru. Pracujemy nad nowym wzornictwem. Kadek ma na utrzymaniu pięciu fachowców wytwarzajacych ręcznie balijską bizuterię. Jego ojciec miał 15 złotników.
Marketing to istotna sprawa. Kadek robi sesję zdjęciową dla mnie i dwóch innych kolegów osiadłych na Bali. Wystawił stoły przed budynek. Jest tu lepsze światło do zdjęć. Chłopacy w tym tygodniu oprawiają w srebro topazy i cytryny.
Zajmujesz się tam produkcja biżuterii?
ReplyDeleteProbuje :)
ReplyDeleteZ jakim efektem? Zdobnictwo azjatyckie jest bardzo ciekawe.Może to być ciekawa przygoda.Srebro u nas jest bardzo tanie-złom. W Wyrobie jest drogie. Złoto...to szaleństwo.
ReplyDeletePokażesz co zrobiłeś?
@Kasia
ReplyDeletePrzygotuje katalog online i podesle :))
Bardzo ładne przedmioty. Jak dla mnie wyroby ze srebra zawsze były ładniejsze niż złoto.
ReplyDeleteThis comment has been removed by the author.
ReplyDeleteJa jestem zdania, że biżuteria jest ładna bez znaczenia skąd ją weźmiemy. Zresztą w https://pl.silvexcraft.eu/ za każdym razem znajduję wszystkie swoje rzeczy z których własnoręcznie wykonuję biżuterię. Świetna sprawa moim zdaniem.
ReplyDeleteThis comment has been removed by the author.
ReplyDelete
ReplyDeleteMyślę, że pochodzenie biżuterii jest bardzo ważne. Na przykład w tym sklepie jest oferowana biżuteria z kamieniami, które zostały wyprodukowane zgodnie z wymogami Organizacji Narodów Zjednoczonych i spoza krajów w dotkniętych konfliktami zbrojnym
Biżuteria srebrna - Esclusiva.pl. Mamy wtedy większą pewność, że produkcja jest etyczna.